Image
Image
Firma Tarihçemiz

2012 yılında kurulmuş ve döküm malzemeler konusunda uzman olan ADDK, pik, sfero ve çelik ihtiyacı olan kuruluşlar için çözüm ortaklığı yapmaktadır. Bu kapsamda, müşterilerimizin ihtiyaçları analiz edilip, kendilerine en uygun çözüm sunulmakta ve tedarik süreci başlatılmaktadır. Bu süreç içerisinde üretimin her safhası tecrübeli mühendislerimiz tarafından kontrol altında tutulmakta ve müşterilerimizin kötü sürprizlerle karşılaşmalarının önüne geçilmektedir. Mühendislerimiz, sipariş edilen parçaların numune kontrollerinden başlayarak son ürün kontrolüne kadar tüm kontrollerini sürdürmekte ve müşterilerimize düzenli bilgi akışı sağlamaktadırlar. Bu sayede hem müşterilerimiz hem de tedarikçilerimiz kendilerini güvence altına almış olmaktadırlar.

10+

Yıllık

Deneyim

Misyonumuz

ADDK siz değerli müşterilerimize kaliteli ve en iyi hizmeti vermek için kendini yenileyen, dünya çapındaki gelişmeleri yakından takip eden, sizlere en uygun çözümü sunma odaklı hareket eden bir anlayışa sahiptir.

Hedeflerimiz

Değişen üretim ve kalite standartlarına uygun olarak mevcut müşteri kapasitemizi arttırmak ve kendimizi sürekli olarak geliştirmek öncelikli hedef ve görevimizdir. Bu hedef doğrultusunda, ilke ve benliğimizden kopmadan sizlerle kurduğumuz ilişkinin uzun yıllar devam etmesini dileriz.

Uzmanlığımız

Talep edilmesi durumunda, müşterilerimizin sistemlerinde kullandıkları parçalar analiz edilerek daha yüksek fayda sağlayabilecek dizaynlar tasarlanabilmekte ve müşterilerimizin onayına sunulabilmektedir. Bu sayede sistemde çalışan malzemelerin verimleri ve çalışma ömürleri uzatılmış ve üretim maliyetleri düşürülmüş olmaktadır. Değişik kapasite ve kabiliyette 20’den fazla dökümhane ile olan işbirliğimiz sayesinde, ihtiyacınız olan döküm parçaları yüksek kalite, uygun fiyat ve kısa tedarik süreleri içerisinde hizmetinize sunmayı hedef edinmiş olan ADDK, çözüm ortağınız olarak yanınızda olmaktan gurur duymaktadır.