NE YAPIYORUZ?

Döküm malzemeler konusunda uzman olan ADDK, pik, sfero ve çelik ihtiyacı olan kuruluşlar için çözüm ortaklığı yapmaktadır. Bu kapsamda, müşterilerimizin ihtiyaçları analiz edilip, kendilerine en uygun çözüm sunulmakta ve tedarik süreci başlatılmaktadır.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Hizmetlerimiz

Eğer siz de mühendislik, danışmanlık ve ticaret hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi almak ve ADDK güvencesiyle birlikte yola devam etmek isterseniz bize ulaşabilirsiniz.

Ticaret

ADDK, portföyünde bulunan 20’den fazla tecrübeli dökümhane sayesinde müşterilerinden aldığı siparişleri, % 100 ADDK güvencesi ile tam zamanında ve hatasız olarak sunmaktadır. 0,1 kg’dan 60 tona kadar tüm döküm ihtiyaçlarınız işlemeli veya işlemesiz olarak kapınıza kadar teslim edilmektedir.

Danışmanlık

ADDK, döküm konusunda hizmet almak isteyen yerli ve yabancı firmalara bu konuda her türlü iletişim desteği veya teknik hizmet sunmaktadır. Tecrübeli mühendislerimiz 7/24 müşterilerimizin hizmetinde olup, her türlü probleminize çözüm sunabilmektedirler.

Mühendislik

Müşterilerimizin her türlü dizayn talepleri tecrübeli mühendis kadromuz tarafından analiz edilerek ihtiyaçlarına en uygun, üretim verimliliğini arttırıcı ve maliyet düşürücü yeni dizaynlar oluşturup imalatları yapılmaktadır.

Referanslarımız

Hakkımızdaki
Görüşler

Sertifikalarımız